Calvin-Klein-Euphoria

Calvin Klein Euphoria

Kozmetika - Zdravie Parfúmy

Calvin Klein Euphoria

Dámska parfumovaná voda Calvin Klein Euphoria patrí medzi najvyhľadávanejšie na internete. Jej kvetinovo-orientálna vôňa očarila už nejednu ženu. Páči sa i mužom, pretože vďaka nej sú ich nežné polovičky príťažlivejšie a zvodnejšie.

Obsah stránky - Rýchla navigácia

Cenové ponuky

Naša rada. Kliknutím v tabuľke na červené tlačítko ,, Ceny ,, si pozrite ceny v eshopoch. Pouvažujte aj nad kúpou prostredníctvom oranžového tlačítka Kúpiť na Heuréke ,, kde vám garantuje Heuréka vrátenia peňazí v pripade problémov. 

1 ml 10 ml 30 ml 50 ml 100 ml 160 ml
0,73 € 11,90 € 20,60 € 24,70 € 29,90 € 49,90 €

Porovnávač cien

Porovnej ceny

 

Aké balenie kúpiť ?

Ak tento produkt kupujete prvýkrát a máte v mieste svojho bydliska aj kamenný obchod doporučujeme si ho otestovať na vzorke či testeru. Pred samotnou kúpou je vhodné porovnať ceny a následne vybrať tú najvýhodnejšiu ponuku podľa vášho výberu. Ak tento produkt chcete používať dlhdobo a častejšie , podľa našich výpočtov pre jednotkovú cenu určite sa oplatí si zakúpiť radšej väčšie balenie Calvin Klein Euphoria s objemom 100 ml alebo Tester , pripadne  objem 160 ml. Pravda , ak vám nebude prekážať veľkosť voňavky. 

Jednotkové ceny tohto parfúmu. Prvý údaj je objem , druhý cena a posledný jednotková cena za liter.

1ml – 0 , 73 eur – 740 eur
10ml – 11,90 eur – 1190 eur
30ml – 20,60 – 686 eur
50ml – 24,70 eur – 494 eur
100ml – 29,90 eur – 299 eur
160ml – 49,90 eur – 311 eur

Ak potrebujete k tejto parfúmovej vode si zakúpiť aj nejaké telové mlieko alebo  sprchový gél od Euphorii , tak si pozrite darčekové sady v ponukách obchodov . kde cenovo do môže byť výhodné.

Recenzia - Test

Naše očakávania

 

Túto dámsku parfúmovú vodu sme sa rozhodli podrobiť testu, najmä kvôli jej nemalej popularite. Na trhu je, prekvapivo, už od roku 2005 a stále patrí medzi najpredávanejšie parfumy. Boli sme preto, prirodzene, zvedaví, či je skutočne taká dobrá a či teda splní naše očakávania.

 

Objednanie

 

Konkrétne sme testovali 30 ml balenie. Cez portál Heuréka – interaktívny nákupný radca – sme prezreli cenové ponuky, z ktorej sme si vybrali dámsky parfúm Calvin Klein Euphoria  EDP 30 ml a dobre známy eshop Mall.sk. Objednaný tovar bol doručený za 2 dni, pričom všetko prebehlo bez akýchkoľvek problémov a podľa očakávaní.

 

Vzorka

 

Pokiaľ vám parfúm nie je známy, je možná objednávka jeho vzorky; avšak my sme zvolili najmenšiu veľkosť, ktorá je pre testovanie príhodnejšia.

 

Vysvetlenie . Čo je to EDP ?

 

EDP (Eau de Parfum) je v podstate označenie parfumovej vody, kde má koncentrácia vonných zložiek hodnotu od 8 do 15 %. Toaletná voda má napríklad hodnotu od 4 do 8 %. EDP je teda silnejšia ako toaletná voda, ale slabšia ako parfum, ktorý má hodnotu vonných zložiek od 15 do 40 %. Takéto silné extrakty sa zväčša predávajú bez rozprašovača a sú, samozrejme, drahšie.

 

Cena

 

Cena tejto voňavky bola 20,70 eur + uloženka na odberné miesto , spolu 22,70 eur

 

Balenie a obsah

 

Mierne nás zaskočila veľkosť balíka. Predpokladali sme, že bude o niečo menší. Balík sme otvorili a začali rozbaľovať. Vo vnútri sa, podľa očakávania, nachádzal objednaný parfum, ktorý bol obalený hrubším papierom a veľmi tenkou ochrannou fóliou.

Calvin Klein Euphoria - Balenie a Obsah
Calvin Klein Euphoria – Balenie a Obsah

Nemôžeme inak, ako vyzdvihnúť veľmi podarený dizajn samotného flakónu. Originálny kúsok, lahodiaci oku. Priezračná fialová voda a strieborný uzáver, ktorý sa lákavo leskne a nabáda k otvoreniu. Flakón môžete pokojne použiť ako dekoráciu na nočný či toaletný stolík, rozhodne vám skrášli vybrané miesto.

 

Zloženie

 

hlava: granátové jablko, zelené tóny
srdce: lotos, čierna orchidea, azijská magnólia
základ: mahagónové drevo, fialka, pižmo, ambra

 

Vlastnosti

 

Po otvorení nás zahalila jemná, sladká kvetinová vôňa s prímesou fialky, magnólie, orchidey a granátového jablka. Posledné dve prímesi boli najvýraznejšie. Trochu sme cítili i jahodu.

Vlastnosti
Vlastnosti

Čo sa zloženia týka, tak „hlava“ vydrží len zopár minút. Po niekoľkých hodinách sme cítili aj orientálno-kvetinovú drevitú vôňu, kde bolo základom mahagónové drevo, fialka, pižmo a ambra. Jednoducho mix kvetov, dreva a orientálneho korenia. Intenzita vône bola na začiatku silnejšia, no postupne zjemnila.

Niektorí tvrdia, že je priveľmi ťažká, korenistá alebo aj výrazne sladká – my však tento názor nezdieľame.

 

Výdrž parfúmu

 

Samotná výdrž parfumu nás veľmi milo prekvapila. Vôňa vydržala celý deň. Niektoré zákazníčky udávajú až 3 dni.

 

Pre koho je vhodná

 

Tento ,, parfúm ,,  je vhodný takmer pre každú ženu. Niektorí tvrdia , že je možno menej vhodný pre dievčatá či tínedžerky. My si to , ale nemyslíme. 

Parfum je možné využiť počas každého ročného obdobia, ale my odporúčame hlavne na jeseň,  pripadne aj na  zimu, kedy sa konajú rôzne spoločenské udalosti a slávnosti, ako plesy či stužková, a podobne.

Parfúmová voda Calvin Klein Euphoria 30ml EDP
Parfúmová voda Calvin Klein Euphoria 30ml EDP

Recenzie na tento parfum sú veľmi pozitívne, ženy si ho chvália, pretože im poskytuje pocit sebavedomia, výnimočnosti a zvodnosti. Je naozaj vhodný pre navodenie erotickej atmosféry. 

 

Nevýhody

 

Nemôžeme len chváliť, parfum má, prirodzene, aj zopár nedostatkov. Hoci sme jeho dizajn pochválili, samotný flakón je trochu nepraktický a nestabilný. Hlavne, keď si zakúpite najväčšie balenie s objemom 160 ml. Do menších kabeliek nemusí vojsť.

Nášmu oku neuniklo ani to, že rozprašovač vystrekol veľmi veľké množstvo vône a pri spotrebovaní celého obsahu, istá časť vône ostane na dne fľaštičky. Neodporúčame používať ho vo veľkom teple alebo v aute, kde môže byť veľmi výrazný.

Zhrnutie

Výhody

 • Patrí medzi top dámske parfúmy na Heuréke
 • Prijateľná cena
 • Originálny dizajn flakónu
 • Krásna fialová farba
 • Jemná, sladká kvetinová vôňa
 • Dlhá výdrž hlavne na oblečeniu
 • Je vhodný takmer pre každú ženu
 • Na každé ročné obdobie
 • Ideálny je v chladnejšom období
 • Na spoločenské udalosti a slávnosti, ako plesy a pod..
 • Dáva pre ženu pocit sebavedomia a zvodnosti

Nevýhody

 • Flakón je trochu nepraktický a nestabilný , vyžaduje rovný pevný povrch
 • Veľké balenie s obsahom 160 ml do menších kabeliek nemusí vojsť
 • Rozprašovač vystrekol veľmi veľké množstvo vône
 • Pri spotrebovaní celého obsahu, istá časť vône ostane na dne fľaštičky
 • Neodporúčame používať ho vo veľkom teple alebo v aute

 

 

Naše hodnotenie

Dámska vôňavka CK Euphoria aj napriek niekoľkým nedostatkom splnila naše očakávania. Je určená ženám, ktoré majú rady ovocno-kvetinové vône s orientálnym nádychom a je skutočne vhodná pre každú príležitosť.

Napriek tomu však nemusí byť vhodná pre každú ženu, pretože vôňa sa môže zdať silnejšia výraznejšia i keď nám sa taká nezdala.

Táto parfumovaná voda patrí medzi najobľúbenejšie zimné ženské vôneje vhodná na každú príležitosť, nie len pre jej luxus, ale aj výdrž.

Je určená nie len pre sebavedomé ženy, ale aj pre tie, ktoré sebavedomie chcú získať. Prečo? – Pretože vonné zložky, ktoré sú v parfume obsiahnuté, vám dávajú pocit zvodnosti a príťažlivosti. Práve preto je obľúbená i u mužovpriláka ich pozornosť a zaujme ich zmysly.

Veľkým plusom tejto vône je aj fakt, že patrí medzi top parfumy nie len na portály Heuréka, ale aj v ďalších eshopoch. A to určite nie je náhoda – 93 % pozitívnych hodnotení od užívateľov je veľmi dobré číslo. A podľa nás je cena v porovnaní s kvalitou viac než prijateľná.

Rozhodnutie, samozrejme, na vás.

Vzhľad flakónu
Vzhľad flakónu 85%
Výdrž vône
Výdrž vône 89%
Intenzita
Intenzita 74%
Celkový dojem
Celkový dojem 94%

Otestovali sme túto parfúmovú vodu a dávame jej skvelú známku. 

0
Naša známka

Chcem sa vrátiť späť    

Video

Referencie zákazníkov

Aby ste nemuseli hľadať na internete  referencie , recenzie či názory zákazníkov , vybrali sme pre vás tie najhodnotnejšie.  Stačí kliknúť na vybraný obsah a čítať. 

Pozitívne hodnotenia

0
Referencií

Negatívne hodnotenia

0
Referencií

Pozitívne hodnotenia

Nie každá voňavka zadne každému

Túto vônu používam už niekoľko rokov a fakt už malo som aj obdobie kedy som chcela ju zmeniť , ale vždy akosi som sa k nej vrátila. Je naozaj pravda , že pre niekoho može byť ťažká a naozaj sa nehodí pri každú priležitosť. Na leto volím preto odľahčené kvetinovo – ovocné voňe napr. Escadu. Ale na druhej strane musím uznať , že pri Euphorii som mala najlepší úspech. Myslím , pochvaly od známych či neznámych. Vždy sa pýtali , Aký používate parfém , čim to voňiate. Chcem , ale povedať , že nie každá voňavka zadne každému.

Nezapomínajte , že každý z nás vydáva iných pach a inak sa aj potí. Pred kúpou preto je doporučujem , aby ste ho vyskúšali v parfúmérii a v priebehu dňa sledovať , ako sa mení voňa a keď sa vám bude páčiť , tak si ho kúpte napr. cez Heuréku , porovnáte si ceny a kúpite vo vybranom eshope. V zvlastnej skúsenosti už viem , že už nedávam hneď na prvý dojem.

Vydrží dlho a pekné vonia

Prvýkrát som vyskúšala túto vôňu a som s ňou maximálne spokojná. Chcela som trochu zmeniť druh vône. na sladšiu a to sa aj podarilo. Pekný dizajnový kúsok , ktorý je už na mojom stolíku. Navyše aj vydrží dlho a pekné vonia.

Dobrá výdrž

Pri každodennom používaní musim povedať , že má veľmi dobrú výdrž pretože mne vydrží od rána do večera. Len podľa mojho názoru je skor tá voňa pri tele a nerozširuje sa do okolia.

Milujem túto vôňu

Milujem túto vôňu. Vydrží až do večera. Cítim sa s ňou veľmi dobre. Veľmi prijateľná cena

Kupujem pravidelne už pár rokov

Tento parfum si kupujem pravidelne už pár rokov, pre mňa je stale na 1.mieste. Zatial som zaňho nenašla výhradu, aj ked občas by som privitala zmenu vone, pretoze som na Euphoriu tak zvyknutá, že ju už vobec necitim, aj ked moje okolie ma vždy pochváli, že pekne voniam. Určite odporučam vyskúšať.

Je naozaj sexy parfúm

Je to jednoznačne krásny parfum a je naozaj sexi na zvádzanie vašej polovičky , no vhodný aj do spoločnosti , výborne púta pozornost. Len to zbytočne netreba s ním preháňať lebo potom je z toho dost velký bolehlav !

Božská vôňa

Keď som bola v salóne krásy a kozmetička sa ma opýtala , čo to mam na sebe za parfúm tak ma to veľmi potešilo. Vybrala z vrecka láhvičku a ukázala ju. Povedala mi , že je to nádherná vôňu , že vraj božská vôňa trvá celý deň. Myslím, že tento parfúm budem mať na dlhé roky.

Vyskušala ako vzorku , ale …

V minulosti som ju vyskušala ako vzorku calvin klein euphoria tester 100 ml. Okamžite som ju zavrhla , bola na moj vkus sladká a ťažká. Avšak prišla súčasnosť a zmenila som názor. Nakoniec som ju predsa len kúpila. Ťažká už mi vobec nepripadá a tie ,, panské tóny ,, ktoré som vtedy cítila zmizli. V teplých dňoch ju ale nepoužívam , ale chladným či zimných mesiacoch je skvelá.

Kupila som už 4 kusy

Máte pravdu , táto voňavka dlho vydrží , kupila som už 4 kusy, Je fakt úžasná , pretože od nej vonia takmer všetko. Je ale pravdou , že kto nemá rád silnejšie vone nemusí byť spokojný. Má som ale už viackrát pochvaly od mužov a tí veľmi v láske nemajú radi silnejšie ,, pachy,,.

Používam ju v lete aj v zime

Rada ju používam v noci počas leta ale aj počas zimy. Je to taká útulná a teplá vôňa, ktorá vám určite poteší vaše zmysly. Pre mňa je to nepochybne najlepšia vôňa od CK. Aj komplimenty od okolia určite potešia Má všetko, čo by mal mať kvalitný a super parfum, krásu , dizajn , prijemné voňe granátového jablka a silná základná farba jantáru a fialky, ktoré sa dlho drží na koži. Mne vydrží aj 6 hodín

Používam ju v chladnejšom období

Mám ju asi dva roky a používam ju v chladnejšom období. Kúpil mi ju manžel a keď som ju prvykrát nastriekala na kožu tak nebola som z nej nadšená , taká pánská. Po hodine ma dokonca rozbolela hlava a prišlo mi nevoľno a tak som ju odložila do šuflika. Po mesiaci som ju ešte raz vyskúšala a čuduj sa svete. Som si ju obľúbila. Zvláštne , že. Od tej doby nedám na ňu dopustit, Je úžasná , sexy. Len keď ju nosim už dlhdobo , tak už ju akosi necítim.

Na prvykrát sa mi zdala sa mi ťažká

Keď som ju prvykrát pričuchla , myslela som si , že nebude pre mňa. Zdala sa mi ťažká, pižmová a pomyslela som si , že v nočných hodinách v spálni to nebude ono. Pri postreku som však vytvorila iný názor. Okamžite sa stáva oveľa ľahšou, pri kontakte s pokožkou viac kvetinovou. A v nočný čas sa stáva zvodná vôňa.

Nie je vobec sladká

Podĺa popisu zloženia som odhadla , že sa jedná o sviežu a výraznú voňu. Podľa mojho názoru nie je vobec sladká čo naozaj oceňujem. Je to ťažká voňa. Ja vhodná pre všetky ročné obdobia. A kúpila som ju aj v akcii Super.

Veľmi príjemná vôňa!

Túto vôňu som predtým nemala a rozhodla som sa ju vyskúšať na základe popisu a recenzií. Veľmi príjemná vôňa! Odporúčam vyskúšať

Túto značku používam dlhodobo

Túto značku používam dlhodobo, aj v okolí sa stretávam s tým, že sa ma pýtajú na značku. Odporúčam , voňa je nádherná a dlho vydrží , som spokojná s kúpou tohto parfúmu. Toto je moje tretie balenie tejto vône.

Podľa mňa je najlepší parfúm

Tento parfém používam už roky, podľa mňa je najlepší parfúm , už som vyskúšala rôzne značky, ale vždy sa vrátim k mojej milovanej Eufórii. Cena v pohode. 

Nádherná vôňa

Nádherná vôňa , príjemná , nevtieravá a jemne sladká. Aj okolie sa na ňu pýta, čo to mám za vôňu , že vraj nádherne vonia . Priam očarujúca. Dlhá vydrž. Doporučujem ju kombinovat s telovým mliekom.

Cítim se sexy

Moj prvý produkt od tejto značky. Niektorí ľudia si môžu myslieť, že táto vôňa je príliš silná ale mne to tak nepripadá. Cítim se sexy a nezávislá s touto vôňou. Milujem tóny orchideí v tejto vôni, ovocné a pižmové súčasne. Len malá rada. Na trhu je tiež ľahšia verzia , avšak je to toaletné voda Euphoria Blossom. Rovnaký tón vône, ale s ľahšou vôňou.

Kvalitný parfum za výhodnú cenu

Kvalitný parfum za výhodnú cenu, veľmi príjemná vôňa, dlho vydrží. Som spokojná, určite si ju ešte kúpim.

Kúpil som ju dcére na vianoce 

Túto parfúmovú vodu kupujem dcére pravidelne na Vianoce. Som spokojný z obchodom cenou a dostupnosťou produktu.

Dostala komplimenty

Milujem tento parfém. Aj keď si myslím, že je to trochu drahší , musím povedať, že stojí za to cenu – spomenula som si, že som dostala komplimenty, ako som dobre cítila a ľudia sa k mne zaobchádzali inak . Kúpila som si dalšie dve nové fľaše

Nenašla som lepšiu

Už niekoľko rokov nosím tento parfum a nenašla som lepšiu. Vôňa je neobvyklá, ale čistá a jemná a ľudia mi vždy niečo pozitívne povedia , keď ju nosím. Teraz som si kúpila menši objem len 30 ml , ale kupim si už rovno 160ml . Pretože ju používam rada , trochu drahšia , ale bez nej to nie je ono.

Patrí k mojim obľúbeným

Dostala som ju na svoje narodeniny. Raz, keď som hľadala vôňu v drogériách, nebola som o nej presvedčená. V momente, keď som si ju dala , nebola som veľmi potešená . Ale po hodine sa moj názor zmenil . Túto voňavku možem zaradiť medzi moje najobľúbenejšie.

Vôňa pre každú príležitosť a každú sezónu

Čerstvá, mierne ovocná, trvanlivá. Pekná harmonizuje s pokožkou. Klasická krásna, elegantná vôňa pre každú príležitosť a každú sezónu, nie ťažká, nie únavná s charakterom.

Vhodná na konci jesene

Eufória bola so mnou od poslednej zimy. Pre mňa je to vôňa po celý rok, aj keď podľa môjho názoru je najlepšie vhodná na konci jesene.

Sladšia a osviežujúca

Dnes som ju dostala a cítim sa skvelo. Zdá sa mi , že je trochu sladšia a osviežujúca. Ale je to naozaj skvelý zápach.

Milujem tento parfém

Milujem tento parfém. Táto aróma je veľmi svieža, krásna a zároveň odolná. Má peknú fľašu a je veľmi efektívna. Často si ju môžete kúpiť so zľavou. Odporúčam ľuďom, ktorí majú radi čerstvé a originálne vonné látky.

Zmyselný parfúm , ktorý dlho vydrží

Krásny, zmyselný Euforia parfum ktorý dlho trvá na koži. Ovocná kvetinová vôňa s orientálnou príchuťou je ideálna pre večer. Hlavným zložením je granátové jablko a zmyselnosť sa pridáva pižmom. Používam ho často na jeseň, je to ten správny čas na túto vôňu. Osloví väčšinu žien a môže byť skvelým luxusným darom.

Veľmi ženská a  sladká

Veľmi ženská, sladká, ale pomerne silná a trvalá. Vôňa má nádych elegancie a štýlu. Nadčasová, večne módna vôňa. Určite si kúpim viac balení.

Skôr je vhodná na večer

Kúpila som si ju zo zvedavosti , pretože , je veľmi vychváľovaná. Vôňa je poriadku , ale na mňa nepriniesla až taký ohromujúci dojem. Skôr je vhodná na večer. Cena je v pohode.

Láska na prvý pohľad

Počula som o Eufórii veľa a pred 2 rokmi som sa rozhodla , že si ju kúpim. Bola to láska na prvý pohľad. Vychádzali sme von z parfumérie spolu , JA a ONA . A náš vzťah trvá a trvá.

Určite si ju opäť kúpim

Nie som odborníčka na popisy vône , ale určite cítim orchideu a kvetinovo orientálnu vôňu. Eufória je jedným z mojich najobľúbenejších parfumov a určite si ju opäť kúpim.

Toto je môj top parfúm !

Eufória od Calvina Kleina ukradla moje srdce od prvého použitia! Intenzita zápachu je fenomenálna! Parfumy sú veľmi účinné a cena je tiež cenovo dostupná. Kúzlo navyše dodáva fľašu, ktorá je veľmi očarujúca a pohodlná na používanie. Tieto parfumy fungujú dobre denne a pre dôležitú príležitosť, alebo romantický večer. Toto je moj top parfúm !

Moja vôňa číslo 1

Moja vôňa číslo 1. Je vždy na prvom mieste . Nepoužívam ju , ale každý deň. Vôňa je pomerne intenzívna a sladká. Možno nebude práve vhodná pre horúci letný deň, ale skor na večer.

Má nádhernú ovocnú vônu

Absolútne milujem túto fľašu, ktorá fantasticky zapadá do mojej kabelky. Má nádhernú ovocnú vônu. Okoliu sa páči. Čerstvá a ľahká , takže by som ju odporučila najmä na denné , ale aj večerné nosenie.

Je jemná a kvetinová

Ak túžite po hlboko exotickej a provokatívnej vôni, Euphoria od Kleina je pre vás. Odfarbuje hlbokú zmyselnú vôňu, ktorá pretrváva na koži. Je jemná a kvetinová. Je čerstvá, ale mierne sladká a trvá celý deň. Ideálna pre deň alebo noc. Veľmi sa mi páči tvar fľaše, ktorá dokonale padne do mojej ruky. Krásna vôňa.

Je druhým najobľúbenejším parfúmom 

Krásny parfém! Hlavne s mi páči vôňa orchidei. Možno pre niekoho trochu ťažšia. Mám štyri obľúbené parfumy, ktoré som v priebehu rokov nosila . Coco Chanel (mademoiselle), Nina Nina Ricci, Romance od RL a Euphoria od CK. Práve on je druhým najobľúbenejším parfúmom z tejto vône, aj keď Chanel je na prvom mieste Dostávam veľa komplimentov na obydva . Eufória má dlhú výdrž. Som obchódna manažérka a tak ju používam aj v osobnom styku s klientami . Ak hľadáte sexy, teplú, krásnu vôňu – skúste túto vôňu!

Dáva mi pociť ženskosti

Euforia parfum používam už niekoľko rokov. Je to môj obľúbený parfum. Aj keď som sa vyskúšala niektoré iné , vždy som ostala pri nej. Ostava dlho na koži či na odeve a teda má dlhú výdrž. Je taká univerzálna. Nie príliš ťažká. Dáva mi pociť ženskosti a je naozaj prijemná. Cena síce nie je najnižšia. Najprv som si kupovala len balenia s objemom 30ml a 50 ml , ale teraz už si kupujem už to najvačšie 160ml balenie , pretože už mám ju otestovanú a som s ňou spokojná. Pravda , nemusí byť vhodná pre každú ženu. Treba vyskúšať viacero voní.

Chcem sa vrátiť späť    

Negatívne hodnotenia

Nie je to môj vkus

Tento parfum je len „jednoducho“ nositeľný. Dostala som to ako vianočný darček pred dvoma rokmi a ešte väčšina fľaše zostáva. Použila som ho len niekoľkokrát. Nie je to nič strašné, že to jednoducho nie je na môj vkus.

Mne smrdí , ťažko povedať prečo

Mala som možnosť ju otestovať , viem , že je oblúbená , ale nedokážem si pomocť , mne smrdí. Je taká štiplavá a ťažká , možno drevo mahagón , neviem. Všetky parfémy od Calvina mi nejako nevoňajú , ťažko povedať prečo. Sama neviem.

Euphoria je trochu iná , ako pôvodná vôna

Tento rad dámskej Euphorie je síce už dlho na trhu, ale je trochu iná , ako pôvodná vôna . Kúpili sme 2 fľaše v roku 2016 a žiadna z nich nebola rovnaká . Tato voňa sa mi páči na iných, na sebe ju však neznesiem

Na moj vkus je priliš sladká

Asi som nejaká divná , ale mne ťažká nepripadá. Na moj vkus je priliš sladká , vanilková od začiatku do konca. Nie je to voňavka m ktorú by som musela mať doma. Aj tie voňe od CK mi nejako nevoňajú.

Mala som z nej bolesti hlavy

Dostala som tento parfum ako dar od priateľky, ktorá miluje silné kvetinovo – orientálne voňe . Ja však rada iné , takže pre mňa nebola vhodná , pretože je silná a mala som z nej bolesti hlavy. Musím však pripustiť, že je kvalitná , má dlhú výdrž , ale nie je to môj vkus. Navyše je ťažká fľaša na cestovanie , objem 160ml.

Manžel ju neznáša , je dosť silná

Bohužial , môj manžel ju neznáša , je dosť silná a je mu zle potom na žalúdku. Musela som ju darovať ale darovaná osoba sa nesťažuje.

Pripadá mi ako pánsky parfém

Pre mňa je veľmi korenistá a pripadá mi ako pánsky parfém. Takže pre mňa nie. Kupoval som ho na slepo , čo bola chyba. Ale pre inú ženu to može byť dobrá volba , Je to o vkuse.

Každá žena ma inú vkus

Aj keď to je u mnohých žien obľúdená voňavka. Musím byť úprimná. Bola som sklamaná. Na môj vkus je vôňa silná. To je , ale môj názor. Každá žena ma inú vkus.

Chcem sa vrátiť späť    

Chcete poradiť alebo vyjadriť názor ?

Napište dole do komentárov pod tento článok  , ak :

Máte nejaké otázky alebo chcete poradiť
Chcete vyjadriť svoj názor na túto voňavku alebo na tento článok

Podobné vône

Zopár našich tipov na ovocno-kvetinové vôňe a orientálnym nádychom

 

 

Top parfúmy

Dalšie informácie

O značke Calvin Klein

 

Značku Calvin Klein zrejme všetci dobre poznajú. Venuje sa odevom či módnym doplnkom. No preslávila sa aj vďaka parfumom. A musíme uznať, že im aj v tejto oblasti celkom dobre darí, o čom svedčí aj fakt, že ich parfumy patria medzi najpredávanejšie na internete. Práve rada Euphoria v roku 2005 získala cenu Fifi ako najlepší luxusný parfum.

Túto módnu značku v roku 1968 založil Barry Schwartz. Prvé vône vznikli v roku 1975. V roku 1984 uviedli na trh obľúbené vône ObsessionEternity, ktoré patria medzi top parfumy ešte aj dnes.

 

Euphoria prešla zmenou

 

Niektorí z vás zaregistrovali , že Euphoria je trochu iná ako v mimulosti. Áno , môžme len potrvrdiť , že to skutočne tak. Nová verzia je sladšia a orientálnejšia.

 

Pre ženy

 

Dámska Euphoria má aj iné varianty z tejto rady a to Forbidden ,  Deep , Pure Gold , Gold , Liquid Gold , Amber Gold , Essence , Endless , Crystal .

 

Pre mužov

 

Pánska Euphoria má aj iné varianty z tejto rady a to Pure Gold Euphoria , Amber Gold , Men Intense .

Okrem týchto parfúmových vôd od tejto značky sú na trhu aj toaletné vody či sprchové gély a pod. , ktoré sa príjemne dolňajú k týmto voňavkám. 

 

Darčeková sada

 

V ponukách eshopov je možné nájsť aj rôzne darčekové sady Euphoria kde ponúkajú aj telové mlieko , telový krém , sprchový gél , telový závoj , deodorant alebo pre mužov aj balzam po holení , voda po holení , deostick.

 

Chcem sa vrátiť späť    

Vaše otázky a názory pridajte dole komentárov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Anti-Spam Quiz:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.