Krups KP1201CS Nescafe Dolce Gusto MiniMe – Recenzia

Biela technika Kávovary

Krups KP1201CS Nescafe Dolce Gusto MiniMe Recenzia

Krups KP1201CS Nescafe Dolce Gusto MiniMe sa radí medzi najmenší espressa na trhu. Ponúka kompaktné rozmery, a preto ľahko zapadne do interiéru každej kuchyne. Oceníte originálny a štýlový dizajn, Ktorý sa bude vynímať medzi ostatnými spotrebičmi.

Krups KP1201CS Nescafe Dolce Gusto MiniMe

Predstavujeme vám Krups KP1201CS Nescafe Dolce Gusto MiniMe

Veľmi malé rozmery, ale aj tak vysoký výkon ponúka nové Krups KP1201CS Nescafe Dolce Gusto MiniMe. Kávovar je vhodný pre horúce aj studené nápoje a je s možnosťou nastavenia množstva vody. Aretačná páka výber horúcej alebo studenej vody . Stačí vložiť akúkoľvek kapsulu Dolce Gusto do magnetického držiaka a prístroj spustiť. Chytré espresso disponuje automatickým dávkovacím systémom a po dosiahnutí nastaveného množstva sa samo zastaví. Čisté prostredie zaistí polohovateľný odkvapkávacia tácka. Jeho výšku je možné nastaviť do 3 úrovní, podľa veľkosti šálky. Inovatívny prístroj disponuje tiež automatických vypnutím po 5 minútach, Čím efektívne šetrí energiu.

Vysoký tlak 15 barov a kapsule NESCAFÉ® Dolce Gusto vám dovolia pripraviť v pokoji domova pravé Espresso so zamatovou penou, horúcu čokoládu, alebo chutné Latté Macchiato. Odkvapkávaciu mriežku na nápoje môžete uchytiť do troch rôznych pozícií, výšku si tak vždy prispôsobíte podľa veľkosti nápoja. Rozmery prístroja sú 16 × 30 × 23 centimetrov. Príkon je iba 1 500 W, Mini Me sa tak radí do energetickej triedy A. Vďaka vysokému tlaku 15 barov má Krups KP1201CS Nescafe Dolce Gusto MiniMe aj cez svoje malé rozmery, dostatok sily k vytvoreniu pravého Espressa s bohatou, zamatovou penou. Káva má tiež plnú chuť a silnú arómu, ktorá prevoní vašu kuchyňu. Vďaka kapsulám NESCAFÉ® Dolce Gusto máte zaistený široký výber nápojov a kávy. Od chutného Espressa, Latté Macchiato, Lungo, Cappuccino po horúcu čokoládu a mnoho ďalších špecialít. Vyberte si pre seba to najlepšie, alebo prekvapte svojich hostí.

Funkcie a nastavenia

Systém inteligentných kapsúl dovolí kávovaru nastaviť správny tlak na prípravu vybraného nápoja pre naozaj dokonalý chuťový zážitok. Každá kapsula je individuálne balená a vákuovaná, aby si káva uchovala čerstvosť a bohatú arómu. Krups KP1201CS Nescafe Dolce Gusto MiniMe je nielen energeticky veľmi úsporný, ale tiež rýchly v príprave kávy. Od zapnutia prístroja si môžete kávu pripraviť už za 30 sekúnd. Ak kávovar po použití nevypnete, urobí to sám po piatich minútach nečinnosti. Krups KP1201CS Nescafe Dolce Gusto MiniMe sa vyznačuje automatickým ukončovaním dávkovania vody po tom, čo do vybranej šálky či pohára pretečie vami určené množstvo vody. Dávkovanie vody tak nemusíte nijako strážiť. Skvelá funkcia Play & Select vám umožní nastaviť množstvo vody v šálke buď podľa vašej preferencie, alebo podľa odporúčania uvedenom na každej kapsule. Môžete tak experimentovať a zakaždým si urobiť kávu podľa momentálnej nálady.

Záver

Krups KP1201CS Nescafe Dolce Gusto MiniMe je malý a trendy kapsulový kávovar, ktorý sa hodí aj do tej najmenšej kuchyne. Atraktívny dizajn a jednoduchá obsluha nadchnú každého. Vďaka automatickému zastavovaniu vody je Krups KP1201CS Nescafe Dolce Gusto MiniMe veľmi jednoduchý na obsluhu. Stačí navoliť množstvo vody, buď podľa odporúčania na kapsulu, alebo podľa vlastného uváženia. Potom jednoduchým pohybom páčky zvolíte či chcete teplý alebo studený nápoj. Kávovar začne pripravovať vami vybraný nápoj, sám navyše ukončí dávkovanie vody podľa vami zvoleného množstva. Počas prípravy kávy sa teda môžete venovať iným veciam.

Medzi hlavné prednosti kávovaru Krups KP1201CS Nescafe Dolce Gusto MiniMe patrí veľmi rýchle zahriatie kávovaru do 30 sekúnd, schopnosť automatického vypnutia po 5 minútach nečinnosti, široký výber nápojov .Je malý, šikovný, stredne hlučný, nezaberie veľa miesta na kuchynskej linke. Nádržka na vodu je dostačujúca. Ako mínus hodnotíme čierny kábel na bielo-sivom kávovare.

Výhody

malé rotmery
ľahká obsluha
rýchla a chutná káva
rýchla príprava
veľký výber kapsúl
ovládanie aj údržba sú veľmi jednoduché
krásny dizajn
kvalita za vyhodnú cenu
zakladný „poloautomat“
široká škála nápojov
podla obrázku na kapsulach nastavite hladinu vody

Nevýhody

trochu hlučný
cena kapslí
červená šnúra

Stručný popis

kávovar na kapsule • pripravíte espresso, cappuccino, latte, macchiato, lungo • príkon 1 500 W • tlak 15 barov • 0,8l nádržka na vodu • ukazovateľ množstva vody • automatické ukončenie dávkovania vody • automatické vypnutie po 5 minútach nečinnosti • možnosť pripraviť teplé aj studené nápoje

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Anti-Spam Quiz:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.