Krups KP1205CS Nescafe Dolce Gusto MiniMe – Recenzia

Biela technika Kávovary

Krups KP1205CS Nescafe Dolce Gusto MiniMe Recenzia

Krups KP1205CS Nescafe Dolce Gusto MiniMe patrí medzi najmenšie espressa na trhu. Ponúka kompaktné rozmery, a preto ľahko zapadne do interiéru každej kuchyne. Oceníte originálny a štýlový dizajn , ktorý sa bude vynímať medzi ostatnými spotrebičmi. Výkonný prístroj si ihneď zamilujete. Veľmi dobré recenzie má aj na Heuréke. My mu dávame známku 9,3.

Krups KP1205CS Nescafe Dolce Gusto MiniMe

Predstavujeme vám Krups KP1205CS Nescafe Dolce Gusto MiniMe

Krups KP1205CS Nescafe Dolce Gusto MiniMe sa môže pochváliť tlakom 15 barov, čo zodpovedá profesionálnemu tlaku nutnému na prípravu pravého espressa. Prístroj tak poteší aj náročných kávové gurmánov. Kávovar je navyše veľmi kompaktný a vďaka svojim rozmerom sa vojde do každej kuchyne. Oslní vás aj svojím unikátnym atraktívnym dizajnom, ktorý odráža najnovšie trendy!

Malý, ale výkonný kávovar na kapsule Krups KP1205CS Nescafe Dolce Gusto MiniMe vám ho pripraví za pár sekúnd. Oproti predchádzajúcemu modelu je Mini Me ovládaný automaticky – vodu dávkuje sám podľa indikácie na kapsulu. Každá káva bude zábava! Nech už si kúpite akékoľvek kapsule Dolce Gusto, vždy je na nich uvedené, koľko vody je k príprave daného nápoja potreba. Stačí tak na prístroji nastaviť množstvo podľa odporúčania na kapsulu. Prúd vody je potom automaticky zastavený, akonáhle je šálka optimálne naplnený. Naplňte zásobník vodou, prístroj zapnite, nechajte ho 30 sekúnd nahriať a pohybom páčky spustite prípravu kávy. Vďaka kapsulám tiež môžete zabudnúť na nepríjemný kávový odpad, ktorý zostáva v bežných kávovaroch. Kapsulu stačí po príprave kávy z prístroja jednoducho vybrať a vyhodiť. Všetky časti môžete ľahko umyť prúdom vody, rovnako ako odkvapkávacia tácka. Ten možno nastaviť do troch polôh – pre malý šálku na espresso, pre stredne veľkú kávu a pre vysokú pohár na latté.

Funkcie a nastavenia

Chytré espresso disponuje automatickým dávkovacím systémom a po dosiahnutí nastaveného množstva sa samo zastaví. Dávkovanie vody nájdete na balení kapsúl aj na samotnej kapsule. Je to veľmi jednoduché a prípravu zvládne naozaj každý. Čisté prostredie zaistí polohovateľná odkvapkávacia tácka . Jeho výšku je možné nastaviť do 3 úrovní, podľa veľkosti šálky. Inovatívny prístroj disponuje tiež automatickým vypnutím po 5 minútach , čím efektívne šetrí energiu.

Unikátný kapsulový systém vám umožní vychutnať si krémové aróma a znamenitú chuť 100% Arabiky . Vybrať si môžete zo širokého spektra horúcich aj studených nápojov. Počas chvíle tak pripravíte talianske Latté Machiatto, Capuccino, Cortado a ďalšie. Pre deti môžete servírovať Nesquik, horúcu čokoládu, Nestea a mnoho iných.Ak uchovávame mletú kávu dlhšie doma, stráca svoje bohaté arómu. V kapsuli je však pomletá káva hermeticky uzavretá a nedochádza tak k úniku aróma, čím je vždy zaručená stopercentná kvalita a chuť kávy. Kapsule Nescafé Dolce Gusto sú plnené 100% Arabikou tej najvyššej kvality. Mliečne kapsule určené napríklad na prípravu cappuccina obsahujú iba pravé sušené mlieko.

Prístroj Nescafé Dolce Gusto Mini Me zvládne pripraviť nielen teplé, ale aj osviežujúce studené nápoje. K dostaniu sú špeciálne kapsule na prípravu ľadového čaju Nestea alebo napríklad ľadovej kávy či frappé. Vychutnajte si ich lahodne našľahanú mliečnu penu! Na ovládanie teploty vody slúži páčka, ktorá pohybom doľava či doprava spustí teplý alebo studený prúd vody.

Unikátný kapsulový systém vám umožní vychutnať si krémové aróma a znamenitú chuť 100% Arabiky . Vybrať si môžete zo širokého spektra horúcich aj studených nápojov. Počas chvíle tak pripravíte talianske Latté Machiatto, Capuccino, Cortado a ďalšie. Pre deti môžete servírovať Nesquik, horúcu čokoládu, Nestea a mnoho iných. Kávovar Krups KP1205CS Nescafe Dolce Gusto MiniMe disponuje systémom, ktorý dokáže nastaviť správny tlak pre prípravu vami vybraného nápoja. Každá kávová špecialita je tak pripravovaná naozaj precízne najoptimálnejším tlakom. Oceníte, že sa prístroj automaticky po 5 minútach nečinnosti sám vypne, čím šetrí energiu. Vďaka príkonu 1 500 W sa kávovar Mini Me navyše radia do energeticky úsporné triedy A.

Záver

Najväčšou výhodou Dolce Gusta je, že je to veľmi pohodlný kávovar, ktorý je pre tých, čo nechú manipulovať s množstvom funkcií a vychytávok, aby získali slušný pohár kávy. Super kávovar ktorý robí dobrú kávičku. Výhodou kávovaru Krups KP1205CS Nescafe Dolce Gusto MiniMe je extrémne rýchla a komfortná prevádzka . Stačí vložiť akúkoľvek kapsulu Dolce Gusto do magnetického držiaka a prístroj spustiť. Tento Dolce Gusto je za dobré peniaze a hlavne je možné nastaviť množstvo kávy, takže si vytvoríte kávu presne ako má. Kávovar je vhodný pre ľudí, ktorí nepijú často kávu. Je na príležitostné používanie- hlavne kvôli cene. Ak je niekto gurmán a pije denne kávu- treba si zaobstarať drahší prístroj Delonghi.

Výhody

malé rotmery
kvalitný kávovar s ľahkým ovládaním
rýchla a chutná káva
automatické dávkovanie množstva vody
veľký výber kapsúl
ovládanie aj údržba sú veľmi jednoduché
krásny dizajn
kvalita za vyhodnú cenu
automatické vypnutie
široká škála nápojov
dá sa nastaviť počet dávok

Nevýhody

cena kapslí
červená šnúra
menšía nádobka na vodu

Stručný popis

Kávovar na kapsuly 1600W, 15bar, nádržka na vodu 0.8l, thermoblok, horúce a studené nápoje, automatické vypnutie po 5min , Príkon 1340 – 1600 W

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Anti-Spam Quiz:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.