Krups KP120H31 Nescafé Dolce Gusto Mini Me – Recenzia

Biela technika Kávovary

Krups KP120H31 Nescafé Dolce Gusto Mini Me Recenzia

Kompaktný automatický kapsulový kávovar Krups KP120H31 Nescafé Dolce Gusto Mini Me sa bude svojím moderným dizajnom hodiť k vášmu jedinečnému štýlu. Je dostupný v 4 farebných vyhotoveniach a jeho rozmery sú iba 16 × 31 × 24 cm. Prekvapilo nás , že na Heureke nemal do tejto chvíle žiadne recenzie. Za to v nemenovanom eshope má ich veľmi veľa a navyše pozitívnych. Aj kvôli tomu mu dávame dobrú známku 9,5.

Krups KP120H31 Nescafé Dolce Gusto Mini Me

Predstavujeme vám Krups KP120H31 Nescafé Dolce Gusto Mini Me

Vďaka profesionálnemu tlaku kávovaru (až 15 barov) pripravíte kávu kaviarenskej kvality s hustou zamatovou penou. S našimi hermeticky uzavretými kapsulami, ktoré uchovávajú kávu čerstvú, si vychutnáte šálku s bohatou arómou, kedykoľvek budete chcieť. Jednoducho zasuňte kapsulu, nastavte veľkosť svojho nápoja pomocou funkcie Play & Select a dajte sa do toho! Pripravte si za chvíľku jeden z viac ako 30 nápojov – od espressa cez lungo, cappuccino, latte macchiato, horúcu čokoládu, čaj až po studené nápoje.

S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si môžete vychutnať viac ako 30 druhov nápojov. Ochutnajte bohaté ristretto, intenzívne espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, horúcu čokoládu, čaj a mnoho ďalších špecialít. S hermeticky uzavretými kapsulami, ktoré uchovávajú kávu čerstvú, si vychutnáte nápoj s bohatou arómou, kedykoľvek budete chcieť. Využite kávovar nielen pre seba, ale aj pre deti. Nie, nenavádzame vás k tomu, aby ste deti dávkovali kofeínom. Len vám prezradíme, že okrem čiernych alebo mliečnych káv zvládne prístroj pripraviť aj Nesquick, horúcu čokoládu, Nestea, čaje a mnoho ďalšieho, aby si na svoje prišiel skutočne každý.

Funkcie a nastavenia

Na prípravu svojej skvelej kávy jednoducho vložte vami vybranú kapsulu a nastavte veľkosť vášho nápoja pomocou funkcie Play & Select. Váš kávovar NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me automaticky zastaví prúd vody. Spoločnosť Krups myslí na všetkých. Vyrobila preto malý, ale neodolateľne milý kávovar Mini Me vo zvodnej červeno-čiernej kombinácii, s ktorým bude príprava kávy jednoduchou, rýchlou a úspornou činnosťou. Doprajte si lahodnú chuť a silnú arómu, bez toho aby ste pri príprave kávy museli čokoľvek merať alebo strážiť. Kávovar sa o všetku prácu postará za vás. Automaticky dávkuje vodu podľa indikácie na kapsule a po napustení ideálneho množstva prúd vody sám vypne.

Záver

Mini kávovar za mini cenu. Nie každý z nás môže mať obrovský kávovar cez pol kuchyne. Aj ľudia žijúci v menších priestoroch si chcú vychutnať lahodnú kávu s neodolateľnou chuťou, ktorá akoby z oka vypadla profesionálnemu nápoju od baristu. Za tu cenu kvalitní a praktický. Rychla a tichá priprava napojov. Dobrá káva s bohatou penou. Možnost nastavenia množstvia vody. Jednoduchá obsluha. Čo sme očakávali splnil, len nás prekvapilo to lacné plastové spracovanie.

Výhody

rýchla a tichá príprava nápojov
možnost nastavenia množstva vody
výborná káva
luxusní design
dávkovač vody
malý, praktický
jednoduchá obsluha
automatický
velký výber kapslí
dostatečně dlhý kabel
dobrá cena versus kvalita
dobrá káva s bohatou penou
automatické vypnutie
manuál v češtině

Nevýhody

červená šnúra
trochu hlučný
malá nádobka na vodu , 0,8 l
trochu hlučný

Stručný popis

kapsulový kávovar • pripravíte espresso, lungo, cappuccino, latte, macchiato, čokoládu a studené nápoje • kapsule Dolce Gusto • maximálny príkon 1 600 W • tlak 15 bar • 0,8l nádržka na vodu • nastavitelné množstvo nápoja • automatické vypnutie po 5 minútach nečinnosti

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Anti-Spam Quiz:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.