Solution Fast 160

Solution-Fast-160

 

Tento zvárací invertor Solution Fast 160 s príslušenstvom je veľmi obľúbený u zváračkov. Prečo je to tak ? To sa dozviete v tomto článku.

 

Orientačná cena – 129 €

Zistiť viac info a pozrieť ceny

  ► Solution Fast 160  

Náš tip : Ak si zakúpite tento produkt cez oranžové tlačitko ,, Kupiť na Heureke ,, tak Heuréka vám garantuje bezpečný nákup , garanciu vrátenia peňazí alebo keď tovar vôbec nepríde, vrátia vám peniaze a dalšie výhody .

Garancia sa vzťahuje len na všetky nákupy priamo na Heureke cez Košík.

 

Pozrieť všetky zváračky na Heuréke.sk 

  ► Všetky zváračky – Heuréka.sk  

 

Solution Fast 160 – Recenzia – Test

 

Toto zariadenie vás prekvapí nielen dobrou cenou tzn. dobrým pomerom ceny a výkonu , ale aj dalšími zaujímavými funkciami. Zákazníci , ktorý si už zakúpili tento invertor hodnotia veľmi pozitívne a sú s ním veľmi spokojní.

Na Heuréke má úspešnosť až neuveriteĺných 98 percent. Zákazníci hlavne oceňujú dobrú cenu a kvalitu tohto produktu .

Veĺkou výhodou je aj to , že je mobilný a teda nie je problém tento invertor premiesňovať , pretože má veľmi nízku váhu a to len 3,5 kg. Má nielen popruh, ale aj držadlo na premiestňovanie. Pre svoj vysoký zaťažovateľ bezproblémovo zvára elektródy priemeru 3,25mm.

Jeho výhody: nízka hmotnosť, malá spotreba energie, minimálna poruchovosť a výborný pomer cena/výkon a najmä v ukazovateli zaťažovateľ.

Táto zváračka Solution FAST 160 je vhodná aj pre zváračov – začiatkočníkov , ale aj pre profesionálov , pretože je veľmi praktická , šikovná a s dobrými reakčnými schopnosťami. Má zabudovaný kvalitný ventilátor, čiže je určený aj pre dlhodobé používanie.

Veĺkým plusom je aj to , že ,, poctivo ,, dáva nižšie ampére ako ukazuje a má kryt na zobrazovacom display a ovládacom potenciometri. Nevyhadzuje ističe ako lacné zváračky. Má aj dostatočne dlhý 3 – metrový kábel. A za tú cenu zvára naozaj veľmi dobre.

Berie rutilové , ale aj bázické elektródy. V pohode fungoval aj na 50m predlžovačke. Istenie má 16A , takže ,, normálne,, je teda možné ho používat do hociakej zásuvky a netreba ťahat z 380V na 220V, čo je fakt výhoda.

Velmi dobrá invertorová zvaračka za tú cenu a krásne drží oblúk. Elektróda sa nelepí . Mali sme pocit , že dáva menej amperov ako je nastavené . Pre domáce použitie, pre zaciatočnika , je to skvelá voľba.

Ale , aby sme len ho nechválili , tak našli sme jeden nedostatok , ktorý ale nesúvysí s touto zváračkou.. Śtít ktorý je k zváračke , tak bol na nič , určite doporučujeme kvalitnejšiu kuklu.

Tento invertor určite splní vaše očakávania a vo svojej triede , je to určite top produkt a za tú cenu len ťažko kúpite niečo lepšie . Rozhodli sme sa , že mu dáme známku až 9,9 z 10 .

Solution Fast 160 - Recenzia

Solution Fast 160 – Recenzia

 

Popis

 

Zvárací invertor Solution FAST 160 vás prekvapí výnimočným výkonom a hmotnosťou 3,5 kg. , ale aj svojimi parametrami. . Invertor má zabudovaný kvalitný ventilátor, preto je určený aj pre dlhodobé používanie.

 

 

Využitie – Použitie

 

Tento invertor je určený pre hobby ale aj ľahké profesionálne práce pre 16A ističe resp. pre domáce zásuvky . Nastavovanie parametrov je potenciometrom na digitálnom displeji na stupnici od 20 do 160 Ampérov. Určený pre zváranie obalenou elektródou napr. rutilovou, bázickou, nerezovou, liatinovou elektódou až do priemeru 3,25mm.

 

Funkcie

 

Je vybavený funkciami:

  • HOT START pre dokonalé zapálenie zváracieho oblúku,
  • ANTI STIC pre zníženie zváracieho prúdu pri skrate prilepením elektródy
  • ARC FORCE – optimalizuje pritaveniu elektródy.

 

Nastavenie

 

Nastavovanie parametrov je potenciometrom – na prehľadnom digitálnom displeji si jednoduchým spôsobom nastavíte prúdový rozsah od 20 do 160 Ampérov.

 

Parametre

 

Hmotnosť 3.5 kg
Vstupné napätie 230 V
Príkon 4,7 KVA
Napätie na prázno 70 V
Prúdový rozsah 20 – 160A
Zaťažovateľ 60% 160A
Zaťažovateľ 2 100% 124A
Priemer elektród max 3,25 mm
Používané elektródy rutilové – bázické – nerezové – hliníkové
Krytie
IP 21
Váha 3,5
Rozmer 280x118x190 mm

 

Bonus navyše : neponúka každý obchod , treba si to overiť

 

+ 3 metrový kábel s držiakom
+ 3 metrový kábel s uzemňovacou svorkou
+ štít
+ kladivko/kefa
+ popruh na rameno
+ balíček rutilových elektród
+ balíček bázických elektród

 

Orientačná cena – 129 €

Zistiť viac info a pozrieť ceny

  ► Solution Fast 160  

 

Pozrieť všetky zváračky na Heuréke.sk 

  ► Všetky zváračky – Heuréka.sk  

 

Pozrite si všetky články na tému zváračky .