Solution Line 200

Solution-Line-200

 

Solution Line 200 je veľmi kvalitný a multifunkčný invertor , ktorý zvláda až 3 zváracie metódy a to metódu MMA – elektródou, metódu MIG/MAG- COčkom (s plynom alebo bez plynu – trubičkovým drôtom a metódu TIG – wolfrámovou elektródou. Ak uvažujete o jeho kúpe , tak mal by vám pomocť aj tento článok.

Orientačná cena – 395,00 €

Poznámka : Ak si ho kúpite na Heuréke cez oranžové tlačítko ,, KÚPIŤ NA HEURÉKE ,, tak máte garantovaný nákup z overeného e-shopu , garanciu vrátenie peńazí a dalšie výhody….

Viac info a kde kúpite

   ► Solution Line 200   

Pozrieť všetky zváračky

  ► Všetky zváračky – Heuréka.sk  

 

Solution Line 200 – Recenzia – Test

 

Solution Line 200 má veľmi pozitívne hodnoteniarecenzie od zákaznikov a na Heuréke má celkové hodnotenie 94 percent , čo je naozaj pekné číslo.

Zákazníci , ktorí si už zakúpili tento produkt sa vyjadrujú , že jednotlivé metódy zvárania sa veľmi ľahko nastavujú na panely. Naozaj stačí si len vybrať metňodu a potom už len kliknúť.

Tento stroj robí pekne zvary a má úplne ľahké zapálenie. Dokonca robí aj pekný oblúk pri zváraní s drôtom, tak oblúk je stabilný, nekolíše , čo ja naozaj skvelé. Drôt sa tak odvíja pekne a nedrhne. Celkový zvar pekný bez guličiek.

Boli tam síce nejaké nejaké prskance, ale treba sa s tým ešte pohrať. Táto mašina nemá žiadne komplikované nastavenia.
Tento stroj je ľahký a veľmi výkonný a má jednoduché nastavovanie a určite je veĺkým plusom , že návod je v slovenskom jazyku. Na to , čo dokáže, aké má fukcie je aj cena veľmi prijateľná.

Táto zváračka zvláda aj naročnejšie práce či väčšie projekty pri ktorých ide , ako sa hovorí na plno a nevyhadzuje ani ističe .
Zákazníci si ho pochvaľujú kvalitu prevedenia a tvrdia , že splnil ich očakávania.

Naše hodntenie – 9,8 

Solution Line 200 - Recenzia - Test

Solution Line 200 – Recenzia – Test

 

Popis produktu

Solution Line 200 MIG/MMA/TIG je multifunkčný invertor určený pre výrobu konštrukcií, autoservisy, klampiarske a údržbárske dielne, domáce dielne. Pre svoju malú váhu aj pre práce vo výškach.

Veľkou výhodou tohto multifunkčného zariadenia sú malé a kompaktné rozmery, optimálna hmotnosť 12,8kg, vysoký výkon a účinné chladenie zváračky. Všetko v jednom balení .

Môžete využiť zváranie COčkou (metóda MIG), zváranie obalenými elektródami (metóda MMA) alebo zváranie wolfrámovou elektródou (metóda TIG) – zváračka umožňuje všestranné využitie. Pre svoj vysoký zaťažovateľ bezproblémovo zvára elektródy priemeru 3,25 a 4,0mm

 

Zváranie metódou MIG

 

Solution Line 200 umožnuje zváranie metódou MIG (s plynom, tiež bez plynu s trubičkovým drôtom) je určené pre cievky 1-5kg v priemere drôtov 0,6-1,0mm. Zariadenie má kvalitný kovový podávač drôtu.

 

Zváranie metódou MMA

 

Multifunkčné zariadenie má dostatočný výkon pre zváranie metódou MMA (obalenou elektródou) pre všetky typy elektród (rutilové/mínusky alebo bázické/plusky, nerezové, hliníkové, liatinové) až do priemeru 4,0mm.

 

Zváranie metódou TIG

 

Pre zváranie metódou TIG (wolfrámovou elektródou) sa ako voliteľné príslušenstvo používa TIGový horák s ručným ventilčekom na rukoväti pre reguláciu plynu. Po dotknutí wolfrámovej elektródy o základný materiál a odtiahnutí sa vytvorí zvárací oblúk.

 

Vlastnosti

 

Solution Line 200 je určené pre 16A ističe (bežné domáce zásuvky). Má malú spotrebu energie, nevyhadzuje ističe ako mnohé lacné zváračky.Eurokoncovka slúži pre jednoduchú montáž a demontáž zváracieho COčkového horáka. Zariadenie má zabudované kvalitný ventilátor, preto je určené aj pre dlhodobé používanie.

Je vybavený eurokoncovkou a kvalitným ventilátorom, ktorý zabezpečuje dobré chladenie stroja. Ani pri veľkom zaťažení sa stroj nepriehrieva. Má kovový podávač drôtu. Možnosť použitia 5kg cievky.

Je skonštruovaný tak, že nevyhadzuje ističe pri plnom zaťažení, ako lacné zváračky.

 

Nastavenie

 

Na prednom digitálnom panely sa veľmi jednoduchým spôsobom nastavuje metóda zvárania MIG, MMA alebo TIG / Volty a posuv drôtu, prúdový rozsah od 50 do 200, resp. od 20 do 160 Ampérov.

 

Funkcie

 

Zariadenie s výbornými zváracími vlastnosťami, automatickou tepelnou ochranou proti preťaženiu so svetelnou signalizáciou a nasledovnými automatickými funkciami:

  • HOT START – pre dokonalé zapálenie zváracieho oblúku
  • ANTI STIC – pre zníženie zváracieho prúdu pri skrate prilepením elektródy
  • ARC FORCE – optimalizuje pritavenie elektródy

 

Balenie

Poznámka . Treba si to však overiť u každého predajcu

3 metrový horáka Binzel
3 metrový kábel s držiakom elektród
3 metrový kábel s uzemňovacou svorkou
kladivo/kefa

 

Parametre

 

Vstupné napätie: 230 V
Príkon 30%: 5,4 KVA
Prúdový rozsah MMA: 20 – 160 A
Prúdový rozsah MIG: 50 – 200 A
Prúdový rozsah TIG: 20 – 160A
Zaťažovateľ MMA 60%: 160 A
Zaťažovateľ MIG 60%: 200 A
Zaťažovateľ TIG 60%: 160 A
Priemer drôtu: 0,6 – 1,0 mm
Cievka: 1 – 5 kg
Priemer elektródy: 1,6 – 4,0 mm
Používané elektródy: rutilové, bazické, nerezové, hliníkové, liatinové
Krytie: IP 21
Hmotnosť: 12,8 kg
Rozmer: 320 x 400 x 530 mm

Odkaz pre viac info 

   ► Solution Line 200 

Pozrieť všetky zváračky

  ► Všetky zváračky – Heuréka.sk